پشتیبانی

ترجمه ارمنی تخصصی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه ارمنی به فارسی ترجمه فارسی به ارمنی ترجمه انگلیسی به ارمنی ترجمه ارمنی به انگلیسی

مسئولین سفارش ترجمه دارالترجمه ایران آماده دریافت درخواست شما برای برآورد رایگان هزینه ترجمه در خصوص تمام خدمات ترجمه ارمنی ما هستند. منوی تعرفه ترجمه را برای آگاهی از قیمت مناسب ترجمه ارمنی ببینید. 

ترجمه ارمنی نقش بسزایی در تبلیغات محصولات و خدمات و معرفی شرکت و سازمان شما به جوامع ارمنی زبان و کسب‌وکارهای مرتبط با زبان ارمنی و ترجمه ارمنی دارد. ما بهترین و شایسته‌ترین مترجم ارمنی را متناسب با موضوع ترجمه شما انتخاب کرده و پروژه ترجمه ارمنی شما را به بهترین شکل ممکن تحویل می‌دهیم. برای مشاوره تخصصی رایگان درباره ترجمه و هزینه با ما تماس بگیرید. در اولین همکاری با ما متوجه خواهید شد که دارالترجمه ایران از چه اعتباری برای ارائه معتبرترین و باکیفیت‌ترین خدمات ترجمه ارمنی و سایر زبان‌ها به کاربران گرامی برخوردار است. 

 مترجم ارمنی ما تجربه زیادی در ترجمه ارمنی موضوعات فنی تخصصی و واژگان تخصصی دارد. به همین دلیل، دارالترجمه ایران آماده ارائه خدمات ترجمه ارمنی به شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و تاجران و مدیران سایت‌های گوناگون برای ترجمه ارمنی اسناد، ترجمه ارمنی سایت، ترجمه ارمنی فیلم، ترجمه ارمنی ایمیل و متن می‌باشد. طیف گسترده تخصص مترجمان ارمنی ما، امکان ارائه خدمات مختلف ترجمه ارمنی در زمینه‌های بهداشت، انرژی، کار، مالی، کشاورزی و غیره را فراهم کرده است.

ترجمه ارمنی مترجم ارمنی

خدمات ترجمه ارمنی تخصصی

زبان ارمنی بخشی از خانواده زبان‌های هندواروپایی است و توسط مردم ارمنی تکلم می‌شود. زبان ارمنی به‌عنوان زبان ملی جمهوری ارمنستان و همچنین قره‌باغ تعیین‌شده است. این زبان به‌طور گسترده توسط جوامع ارمنی مهاجران ارمنی استفاده می‌شود. زبان ارمنی دستور خط خاص خود را بر اساس الفبای ارمنی داراست. برخی از جنبه‌های مهم زبان ارمنی که کارشناسان و متخصصان ترجمه زبان باید از آن‌ها آگاه باشند عبارت‌اند از:

  • اگرچه زبان ارمنی از نظر ساختار شباهت‌هایی با سایر زبان‌های هندواروپایی دارد اما از نظر ویژگی صوت و جنبه‌های دستور زبان شباهت‌هایی با زبان‌های منطقه قفقاز همسایه دارد.
  • زبان ارمنی دو نوع لهجه اصلی؛ ارمنی شرقی و ارمنی غربی دارد. بااین‌وجود، با توجه به قتل‌عام ارامنه، بسیاری از گویش‌های ارمنی غربی منقرض‌شده‌اند. علاوه بر این، ارمنی غربی چندین ادغام آوایی را پشت سر گذاشته و محتمل‌ترین دلیل آن شاید نزدیکی آن به جوامع ترک‌زبان و عرب‌زبان باشد.
  • هیچ‌کدام از دو گویش اصلی کاملاً همگن و یا به‌وضوح از هم مجزا نیستند. آن‌ها به‌صورت یک زنجیره وجود دارند و می‌توانند بیشتر به یک تعداد گویش فرعی تقسیم شوند. برخی گویش‌های فرعی وجود دارند که ممکن است متقابلاً قابل‌فهم نباشند.

منوی برآورد هزینه را برای قیمت ترجمه ارمنی بررسی کنید.

در دارالترجمه ایران، ما با مترجمان ارمنی بسیار باتجربه و واجد شرایط همکاری می‌کنیم. مترجمان ارمنی ما، مترجمان متخصص در طیف گسترده‌ای از گویش‌های زبان ارمنی هستند. همراه با ترجمه ارمنی به فارسی و ترجمه فارسی به ارمنی، کارشناسان ترجمه تخصصی ما در زمینه‌های گوناگون موضوعی مانند ترجمه متون علمی، ترجمه پزشکی، ترجمه مهندسی و یا ترجمه کامپیوتر و موارد بسیاری مهارت دارند. بنابراین اگر شما نیاز به خدمات ترجمه ارمنی دارید، می‌توانید با استفاده از ایمیل سفارش ترجمه در منوی بالای سایت، ثبت سفارش ترجمه و یا تماس با ما، از خدمات ترجمه ارمنی مترجم غیرحضوری بهره‌مند شوید.

 

 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

ارتباط با دارالترجمه بین المللی ایران

واتساپ 1:  09129409082

واتساپ 2:  09362165427

تلگرام 1:    09129409082

تلگرام 2:    09362165427

اینستاگرام: iran_translation_bureau

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی