پشتیبانی

تحویل فوری ترجمه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تحویل به موقع

، بهترین و بزرگ‌ترین مرکز خدمات ترجمه اینترنتی کشور، ارائه‌دهنده خدمات فوری و به‌موقع ترجمه متن، ترجمه مقاله و ترجمه کتاب در خدمت شما کاربران گرامی است.

  هزینه بیشتر، هرگــــــــــز! هزینه فوری، هرگــــــــــز، ترجمه عالی و فوری، همیشـــــــــه!

دارالترجمه ایران اهمیت کسب‌وکار و پروژه‌های ترجمه شما را به خوبی درک می‌کند و به همین دلیل، رعایت اصول تحویل فوری و به موقع ترجمه را با حفظ کیفیت ترجمه در اولویت قرار می‌دهد. دارالترجمه ایران قادر به ارائه خدمات ترجمه اینترنتی در زمینه‌های مختلف پزشکی، روانپزشکی، فنی، مهندسی، مدیریت، آموزش ... با تضمین ترجمه سریع و تحویل به موقع است. فراتر از احترام به حقوق مشتری و مشتری‌مداری، ما در دارالترجمه ایران راههای دیگری برای کاهش مدت زمان ترجمه پیشنهاد می کنیم که عبارت است از بخش‌بندی مقاله‌ها و کتاب‌های با حجم زیاد و دسته‌بندی مرتب آنها جهت ارسال به مترجمان همسطح و هم‌تراز با موضوع ترجمه کتاب یا ترجمه مقاله. بدین‌ترتیب، شما هم می‌توانید از تحویل به موقع ترجمه خود مطمئن باشید و هم از کیفیت ترجمه زیرا ما زمان تحویل ترجمه را به‌طور متوسط تا 25% کمتر می‌کنیم. تحویل به موقع برای موفقیت شما ضروری است و به همین دلیل، دارالترجمه ایران، تحویل سریع و فوری ترجمه را در اولویت قرار می‌دهد.

تیم مترجمان و همکاران دارالترجمه ایران متعهد به تحویل ترجمه فوری و به موقع و همان‌طور که انتظار می‌رود با کیفیت برتر است. ما با مترجمان متعهد و باتجربه‌ برای ارائه خدمات ترجمه اینترنتی جهت ترجمه متن، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و ترجمه متون عمومی و تخصصی همکاری می‌کنیم و به خود می‌بالیم که با اهمیت دادن به وقت ارزشمند شما در کسب رضایت و موفقیت شما کاربران گرامی، گامی هر چند کوچک بر‌می داریم.

ترجمه سریع و بازبینی همزمان

ما در دارالترجمه ایران می‌دانیم که اتلاف وقت، مخصوصا زمانی‌که پروژه شما مهلت کمی دارد، کسب‌وکار و مقام و تحصیلات شما را متضرر خواهد کرد. پس مترجمانی استخدام می‌کنیم که پروژه و موفقیت شما را مانند پروژه و موفقیت خود می‌دانند و برای شما و پروژه‌های ترجمه شما اهمیت قائل هستند. شما کاربر گرامی، استاد، دانشجو و پژوهشگر عزیز، با ثبت سفارش ترجمه خود در دارالترجمه ایران، مطمئن باشید که در زمان و پول خود صرفه‌جویی کرده‌اید زیرا مترجمان و ویراستاران ما از عهده هر پروژه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن با حفظ کیفیت و صحت ترجمه بر می‌آیند.

از اینکه ما را برای ثبت  خود انتخاب کردید، بی‌نهایت سپاسگزاریم و مطمئن باشید ما قدر این اعتماد را می‌دانیم و با تحویل به‌موقع ترجمه باکیفیت پاسخگوی اطمینان شما هستیم.

 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی