پشتیبانی

سفارش ترجمه            لیست قیمت ترجمه

 

ترجمه فارسی به انگلیسی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه فارسی به انگلیسی

 ترجمه فوری فارسی به انگلیسی کتاب با تخفیف حجمی و ترجمه متن فارسی به انگلیسی با ضمانت کیفیت ترجمه تخصصی عالی و قیمت مناسب

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی برای ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی، ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی برای مجموعه مقالات isi آی اس آی توسط مترجمان متخصص هر زمینه و رشته با کیفیت عالی و مناسب‌ترین قیمت در بهترین دارالترجمه ایران در تهران انجام می‌شود. کافی است یک‌بار ترجمه متن فارسی به انگلیسی خود را در سایت ترجمه تخصصی آنلاین ما ثبت کنید و از مزایای بی‌نظیر همکاری با دارالترجمه حرفه‌ای ما برخوردار شوید.

سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی با ساده‌ترین روش ممکن از طریق شماره تلگرام 09362165427

021-66533509

زبان فارسی 

دَری یا پارسی دری یا فارسی دری نام زبان فارسی نو است. نامی است که در ابتدایی‌ترین برهه‌های تاریخی به زبان ادبی پارسی نو داده می‌شده و کاربرد آن از سدهٔ دهم میلادی به بعد به‌طور گسترده در نوشته‌های عربی (همچون استخری، ص۳۱۴؛ مقدسی، ص۳۳۵؛ ابن حوقل، ص۴۹۰) و متون پارسی تصدیق شده‌است.[۱] در منابع دوران اسلامی، نام زبان پارسی را «پارسی دری» و «دری» نیز نوشته‌اند و تمامی آنها نشان می‌دهد که «دری» یک نوع خاص از زبان پارسی است و این زبان ادامهٔ شاخه‌ای از پارسی میانه در خوارزم است.[۲][۳][۴]

هم‌اکنون در کشور افغانستان به زبان فارسی «فارسی دری» یا «زبان دری» و در ایران به زبان فارسی «زبان فارسی» یا «پارسی» می‌گویند. همچنین در منابع غربی به فارسی افغانستان Afghan Persian می‌گویند.

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی