پشتیبانی

سفارش ترجمه            لیست قیمت ترجمه

 

ترجمه تخصصی معماری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه تخصصی معماری

با ثبت سفارش ترجمه تخصصی مقاله معماری از انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی معماری آنلاین و همچنین ترجمه فارسی به انگلیسی همراه باشید تا بهترین ترجمه تخصصی طراحی شهری، شهرسازی و تکنولوژی معماری را برای شما به ارمغان بیاوریم.

ترجمه تخصصی مهندسی معماری و ترجمه تخصصی شهرسازی در دارالترجمه ایران توسط معماران و فارغ‌التحصیلان معماری که مسلط به زبان انگلیسی هستند و ترجمه تخصصی مقالات و کتاب‌های معماری شما را انجام می‌دهند ارائه می‌گردد. شما می‌توانید بانک لغات تخصصی خود یا دیکشنری تخصصی معماری را معرفی کنید که مترجمان ما از آن استفاده کنند در غیر اینصورت از واژه‌نامه معماری برای ترجمه متون معماری استفاده می‌شود.

ازآنجایی‌که رشته معماری به‌عنوان یک تخصص چند رشته‌ای شامل مباحث فنی و مهندسی می‌شود که نیاز به اطلاعات فنی و تخصصی مترجمان معماری برای بیان و انتقال صحیح مفاهیم خلاقیت، ذوق هنری و اصول زیبایی‌شناسی دارد که به‌نوعی شامل مباحث علوم اجتماعی، اقتصادی و روانشناسی نیز می‌شود، ما ترجمه معماری شما را به‌طور تخصصی و دقیق انجام می‌دهیم.

کارشناسی ارشد معماری شامل 4 رشته هست که هر یک از آن‌ها دارای گرایش‌های زیر می‌باشند:  

- معماری

 • معماری منظر
 • مطالعات معماری ایران
 • مهندسی معماری اسلامی
 • معماری داخلی
 • بازسازی پس از سانحه

- مدیریت پروژه و ساخت

 • تکنولوژی معماری
 • انرژی معماری

- شهرسازی

 • طراحی شهری
 • برنامه‌ریزی و منطقه‌ای

 - مجموعه مرمت

 • مرمت و احیای بناها و بافت‌های تاریخی
 • مرمت ابنیه سنتی

البته به مطالعات معماری ایران و معماری اسلامی نیز می‌توان اشاره کرد.

سفارش ترجمه تخصصی معماری

 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه: ایمیل سفارش ترجمه

 

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی