پشتیبانی

سفارش ترجمه            لیست قیمت ترجمه

 

ترجمه تخصصی برق

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه تخصصی برق

آیا مشکل شما را ترجمه تخصصی برق قدرت با استفاده از دیکشنری تخصصی برق توسط بهترین مترجمان متخصص در رشته شما برطرف خواهد کرد؟ ما ترجمه تخصصی برق آنلاین را با هزینه مناسب برای ترجمه فارسی و ترجمه انگلیسی مقاله برق الکترونیک یا ترجمه تخصصی مقالات برق انجام می‌دهیم؟

ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مقاله مهندسی برق توسط فارغ‌التحصیلان رشته برق به‌طور تخصصی و فوری انجام می‌شود. با ترجمه تخصصی برق توسط مترجم متخصص در دارالترجمه ایران بخش بزرگی از راه پیشرفت علمی تحقیقی خود را پیموده‌اید.

مهندسی برق (Electrical engineering) زیرمجموعه‌ مهندسی است که با الکتریسیته، الکترومغناطیس و الکترونیک سروکار دارد. مهندسی برق به دو قسمت اصلی تقسیم می‌شود:

 1. بررسی و طراحی سیستم‌های انتقال و تبدیل انرژی الکتریکی،
 2. بررسی و طراحی سیستم‌های الکترونیکی برای پردازش و انتقال اطلاعات، نظیر رایانه‌ها، سامانه‌های مخابراتی، مدارهای مجتمع، رادارها و ....

پنج گرایش‌ مقطع کارشناسی مهندسی برق عبارت‌اند از:

 • مهندسی قدرت
 • مهندسی الکترونیک
 • مهندسی مخابرات
 • مهندسی کنترل
 • مهندسی پزشکی (بیوالکتریک ـ بیوانفورماتیک)

گرایش‌های کارشناسی ارشد عبارت‌اند از:

 • مهندسی برق- الکترونیک (شامل سه گرایش طراحی آنالوگ، مدارهای دیجیتال، ادوات میکرو و نانو الکترونیک)،
 • برق- قدرت،
 • برق- مخابرات (شامل گرایش‌های میدان و مایکروویو نوری، سیستم، رمز، شبکه)
 • برق- کنترل،
 • مهندسی پزشکی (گرایش بیوالکتریک)، مهندسی مکاترونیک (شامل گرایش‌های اسان جنبی ماشین، کنترل، رباتیک) مهندسی هسته‌ای (شامل گرایش مهندسی رآکتور و مهندسی پرتو پزشکی، مهندسی کامپیوتر (معماری کامپیوتر، هوش مصنوعی و رباتیک)

 سفارش ترجمه تخصصی برق 

021-66533509

09362165427

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه: ایمیل سفارش ترجمه

 

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی