پشتیبانی

سفارش ترجمه            لیست قیمت ترجمه

 

ترجمه آلمانی به فارسی - ترجمه فارسی به آلمانی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه آلمانی به فارسی و ترجمه فارسی به آلمانی

مترجم آلمانی با استفاده از دیکشنری تخصصی آلمانی ترجمه متن شما را انجام می دهد

دارالترجمه ‌ایران برای ترجمه کتاب، ترجمه مقاله و ترجمه متن شما کاربران گرامی خدمات ترجمه آلمانی به فارسی، آلمانی به انگلیسی، آلمانی به عربی و سایر زبان‌ها را با کیفیت عالی و قیمت مناسب انجام می‌دهد. البته قابل‌ذکر است که ترجمه رسمی آلمانی به فارسی و ترجمه رسمی فارسی به آلمانی مدارک، گواهینامه، شناسنامه و سند در مرکز ترجمه آلمانی ما انجام نمی‌شود اما درنگ نکنید با ما تماس بگیرید تا بهترین دارالترجمه رسمی آلمانی را به شما معرفی کنیم. معمولاً اکثر شرکت‌ها، سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی برای ترجمه‌ ایمیل، ترجمه نامه، ترجمه قرارداد، ترجمه کاتالوگ، ترجمه مانوال، ترجمه بروشور و ترجمه روزنامه یا حتی ترجمه سایت به چند زبان، نیاز به مترجم آلمانی حرفه‌ای دارند که به زمینه، خدمات و محصولات خاص آن‌ها تسلط کافی داشته باشد تا بتواند ترجمه‌ای دقیق، روان و تخصصی ارائه دهد. ما این نیاز مهم برای ترجمه فارسی به آلمانی و ترجمه آلمانی به فارسی را توسط مترجم فارسی به آلمانی خبره و مسلط انجام می‌دهیم که از واژه‌نامه آلمانی به فارسی یا دیکشنری فارسی به آلمانی استفاده می‌کند. قیمت ترجمه آلمانی در سایت ترجمه حرفه‌ای ما مقرون‌به‌صرفه است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون افزایش هزینه ترجمه فوری یا ترجمه نیمه فوری انجام می‌شود.

برای سفارش ترجمه فارسی به آلمانی، ترجمه انگلیسی به آلمانی، ترجمه آلمانی به فارسی و ترجمه آلمانی به انگلیسی با ما تماس بگیرید و یا سفارش ترجمه خود را در سایت ثبت کنید.

شماره تماس برای سفارش ترجمه کتبی آلمانی و ترجمه شفاهی آلمانی

021-66533509

09362165427

زبان آلمانی:

زبان آلماني (به آلماني: Deutsche Sprache) زباني از خانواده زبان‌هاي هندو-اروپايي و عضوي از شاخه زبان‌هاي ژرمني غربي در کنار هلندي، انگليسي و آفريکانس است که بيشتر در اروپاي مرکزي تکلم مي‌شود.

زبان آلماني پرگويشورترين زبان اتحاديه اروپا با بيش از ?? ميليون گويشور است. گويشوران اين زبان در کشورهاي آلمان، اتريش، سوئيس، ليختن‌اشتاين، لوگزامبورگ، شرق بلژيک، آلتو آديجه، آلزاس، لورن و جنوب دانمارک در اکثريت هستند. اين زبان در آلمان، اتريش، بخشي از سوئيس،

تيرول جنوبي (ايتاليا)، بخشي از بلژيک و ليختن اشتاين زبان رسمي به حساب مي‌آيد. همچنين اين زبان، زبان اقليت‌هايي در روماني و ناميبيا است.

اين زبان دومين زبان اسناد علمي (پس از انگليسي) و سومين زبان بکار برده شده در تارنماهاي اينترنتي (پس از انگليسي و روسي) است. همچين گفته مي‌شود يک دهم کل کتاب‌هايي که هر ساله در جهان تأليف مي‌شوند به زبان آلماني است.

زبان آلماني شامل دو گويش اصلي آلماني بالا و آلماني پايين و همانند انگليسي داراي تعداد زيادي از گويش‌هاي فرعي است. بر اساس اين زبان، زبان معياري با نام آلماني معيار وجود دارد که بيش‌تر به آلماني بالا شبيه است، به خارجي‌ها آموزش داده مي‌شود و نوعي زبان ميانجي است. بخشي از

کلمات زبان آلماني ريشه در زبان‌هاي لاتين و يوناني دارد و قسمت کوچکي نيز از فرانسوي و انگليسي به عاريه گرفته شده است.

 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی